Děkovné dopisy:

2.7.1998
Lékaři mi tvrdili, že mám vrozenou vadu - přepážku v děloze. Objevili jí při rentgenu dělohy kontrastní látkou a prý jí vyfotili. Po třech návštěvách u pana Hakla jsem byla na operaci, kde měla být přepážka odstraněna, ale k překvapení nebyla žádná nalezena. Nemohli tomu uvěřit. Děkuji moc panu Haklovi za jeho schopnosti.
J. Maříková  
8.7.1999
Pracuji jako trenér starších žáků RMSK Cidlina hrajících Českou žákovskou ligu. Během jarní části sezóny 1998/99 došlo u dvou mých svěřenců ke zlomeninami, u Michala Drávka pravé lýtkové kosti, i Jana Chalupy pravého zápěstí. Obě zlomeniny byly rentgenovány. Michal Drávek (zlomenina se stala v pátek) byl u p. Hakla v sobotu a v úterý již hrál za svoji základní školu školní turnaj a ve středu již mistrovský zápas se Spartou Praha. Jan Chalupa (zápěstí si zlomil v neděli při zápase) byl u pana Hakla ve středu a v pátek již normálně ruku používal. Oba mí svěřenci necítí v současné době žádné následky těchto zranění. Panu Haklovi děkujeme a chceme všem, kteří nevěří, sdělit, přesvěčte se sami o tom, že zlomenina může být vyléčená úplně jinak, než jsme za léta léčby sádrovými obvazy zvyklí.
Blažej VladimírPotíže u mého vnuka s počůráváním odstranil p. Hakl při dvou návštěvách. Lékaři doporučovali nedávat pití po 17 hodině, což je u dětí nesmysl, více se nezajímali. Změna stravy a narovnání svěrače vše dal p. Hakl do pořádku. Za to mu všechny děkujeme a přejeme zdraví.12.11.1999
Jsem navštívila pan Hakla s myomem o velikosti 5 x 5 cm jelikož jsme měla mít 17. 11. operaci. Po čtyřech dnech jsem šla ke svému gynekologovi na předoperační vyšetření. Pan doktor se divil, protože myom nenašel a tím pádem jsem operaci nemusela podstoupit díky panu Haklovi, který mě pomohl. S jakým koliv problémem se opět na něj obrátím.
Miroslava Moravcová17.7.2000
Po dvou sezeních u pana Hakla se syn zúčastnil mistrovství republiky ve skoku dalekém. Skončil na 2. místě jen o tři centimetry za prvním. Podle lékařů už měl končit se sportovní kariérou. Děkujeme.19.2.2001
Po třech letech "zápasení" (antibiotika, čínská medicína, akupunktura, bylinky, ........) se zánětem a vředy žaludků jsem až po návštěvě u pana Hakla (na které jsem byla pouze jako doprovod manžela s pohmožděným kotníkem) znovu nabrala sílu a dostala novou chuť do života. Je mi fajn a bez bolestí. DÍKY. DÍKY. DÍKY!Noha brzy natekla jako baňka. Těžká distroze, zněla diagnóza. Šance na odvetu? Mizivá. "Výron tak na čtrnáct dní pauzy." odhaduje Suchopárek, jak by na jeho bolístku reagovali obvodní lékaři.
Jenže on věděl, že se rána může zahojit podstatně dřív. "Zlaté ruce" jeho dvorního léčitele Hakla jej ještě nikdy nezklamaly. Do včerejšího odletu za ním podnikl cestu dvakrát.
Co se dělo za dveřmi? To vicemistr Evropy z roku 1996 neprozradil, je to tajemství. Jen cosi letmo naznačil. "pan Hakl pracuje na bázi přenosu energií," nastínil Suchopárek. "Mně ji z poraněného kotníku vytáhl a otok splaskl.
Jan Suchopárek

"Dřív jsem tomu nevěřil, ale v poslední době jsem na základě vlastních zkušeností i zážitků jiných lidí na alternativní medicínu změnil názor. Při nedávném zranění kotníku jsem zajel také za panem Haklem, který jeho léčbu určitě uspíšil. Ještě víc pomohl manželce, kterou dlouhodobě trápily problémy se žaludkem.
Suchopárek23.4.01
Velké bolesti zad (Si klouby), pod lopatkou, myomy na děloze. Po 1. návštěvě 70% zlepšení, po 2. návštěvě zmizely myomy a teď jsem tu potřetí a snad už naposled. Velmi pomáhá dieta podle krev. skupin.
L. Višňovská2.6.2001
Byla jsem u p. Hakla v prosinci 1999 s cystou, kterou jsem měla téměř rok. Po jedné návštěvě jsem byla bez potíží. Dnes jsem přijela s dcerou, která má potíže s močovým měchýřem a doufáme, že i jí p. Hakl pomůže.
Za vše mu moc děkujeme.
A + L Sedláčkovy
V létě 2000 jsem přivezl k p. Haklovi svého spoluhráče Owena Lee Hargreavese z Baybrnu Mnichov, který měl dlouhodobě potíže s kotníkem pravé nohy. Od té doby je v pořádku a letos odehrál celé vítězné finále Ligy Mistrů a zároveň je anglickým reprezentatem do 21. let. Jeho jménem srdečně děkuji.
David Gögh

Po 10letém vztahu s mojí současnou manželkou a neúspěšném léčení ............., jsem s manželkou navštívil opakovaně tj. 2x p. Hakla v Rožďalovicích . Po krátkém čase moje manželka otěhotněla a 3.8.2000 se narodila dvojčátka Jitka a Alžběta Smolových. Panu Haklovi tímto vyslovili velký dík a obdiv. Jeho zákrok mu zajistil úplnou a šťastnou rodinu.
Smola Jan

  
29.9.2001
Děkuji panu Haklovi za rozpuštění kalciové boule v prsu a za rozpuštění kamenů ve žlučníku. Oboje bylo potvrzeno lékařským vyšetřením.
Kedlerová Marie

18.12.2001
14-ti letý syn si zlomil berec levé nohy. Zlomenina narůstala, až po zákroku p. Hakla se zlepšil natolik, že lékaři sundali sádru. Kdykoli po návštěvách u p. Hakla i s jinými nemocemi se nám dokázalo k velmi pozitivním výsledkům.
Děkuji V. ŠenkýřDěkuji, že jste mi pomohl s kotníkem, který chtěli lékaři stáhnout šroubem. Po jedné návštěvě u pana Hakla zlomenina srostla.
Děkuji Martin Novotný1.2.2002
Děkuji panu Haklovi za úspěšné vyléčení toxoplasmosy. Díky němu jsem úspěšně donosila syna kterému bude 23.2.2002 1 rok.
Děkuji Kuklová Kristýna26.7.2002
Zpětně bych chtěla p. Haklovi poděkovat za pomoc při neplodnosti. Po dvou návštěvách byl můj problém vyřešen. Dnes mám 2 krásné dcery. Díky.Staršímu je již 9 let.
M. BonkalováCZplus – pečeť dlouhodobé spolupráce a kvality